Фитнес-браслет HUAWEI Band 6 Amber Sunrise (55026630)

HUAWEI Band 6 оснащен безрамочным экраном, яркий дизайн и невероятная практичность.

 • 1,47" AMOLED FullView
 • Разрешение экрана — 194 х 368, 282 PPIД
 • До 14 дней работы
 • Пульсометр, мониторинг сна, мониторинг стресса, отслеживание менструального цикла.
 • 96 режимов тренировки

4004920

Гарантия: 12 месяцев

Есть в наличии

1 399 грн

1 399 грн

Купить в один клик Купить в кредит

Другие цвета товара:

Фитнес-браслет HUAWEI Band 6 Graphite Black (55026629) Фитнес-браслет HUAWEI Band 6 Sakura Pink (55026632)
 Доставка
 • На торговую точку S-TELL
 • В отделение Новой Почты
 • Адресная доставка по Киеву
Подробнее...
 Оплата
 • Наличными
 • Кредит
 • Картами VISA/MasterCard
Подробнее...
 Гарантия
 • Возврат/обмен в течении 14 дней
 • Возможность проверить заказ при получении​
Подробнее...

Обзор

Характеристики

Отзывы (0)

Коли стиль і функціонал поєднується з'являється...

HUAWEI Band 6 з 1.47-дюймовим безрамковим AMOLED-екраном отримав збільшену на 148% робочу поверхню та корисну площу на 42%. Висока роздільна здатність 194 x 368 пікселів з 282 PPI.

Ще більше корисної інформації

Екран з великою корисною площею не лише має стильний вигляд, але й дає змогу переглядати більше корисної інформації. Фотографії більшого розміру, більше статистики тренувань і безперервний моніторинг частоти пульсу – усе це з найвищим ступенем деталізації.

Будь яскравим та оригінальним

Змінюйте циферблат залежно від настрою. Серед величезного розмаїття варіантів циферблатів у HUAWEI Watch Face Store оберіть той, що найповніше відповідає вашому стилю. Замінюйте циферблат простим торканням. Або встановіть замість циферблату власні фото.

До 2-х тижнів активного використання

HUAWEI Band 6 вирізняється тривалим часом автономної роботи (до 14 днів за умов звичайного користування і до 10 днів в умовах інтенсивного користування) – чи не найбільший показник серед розумних годинників. Якщо ваш пристрій розрядився, ви легко зможете підзарядити його лише за 5 хвилин за допомогою магнітного зарядного пристрою. Рівня заряду вистачить на 2 дні. Керуйте своїм часом, а не навпаки.

Цілодобовий моніторинг твоїх ритмів

Huawei Band 6 постійно і з високою точністю відстежує частоту серцевого ритму. Високочутливий інфрачервоний датчик HUAWEI TruSeen 4.0 і високоточні технології обробки даних на базі штучного інтелекту проводять виміри в режимі реального часу. Виявивши відхилення серцебиття від нормальних показників, браслет повідомляє вам про це вібрацією.

HUAWEI Band 6 має вбудовану систему цілодобового відстеження рівня SpO2. Якщо рівень кисню в крові стає занизьким, HUAWEI Band 6 починає вібрувати, щоб ви могли відновити дихання.

Забудьте про стрес. Із технологією TruRelax ви зможете відстежувати рівень стресу впродовж дня і знижувати його, виконуючи дихальні вправи на основі інструкцій на екрані свого гаджета.

Потурбується навіть уві сні та не тільки

Технологія TruSleep 2.0 виявляє, коли ви не спите, а також коли перебуваєте в одній з чотирьох фаз сну: глибокий сон, неглибокий сон, швидкий сон і дрімота. Годинник визначає фазу з точністю до 96.3% і реєструє не лише тривалість, але й якість вашого сну. Пристрій дає змогу виявити шість основних проблем зі сном. А ще ви можете отримати понад 200 рекомендацій з поліпшення якості сну.

Введіть інформацію що до циклу та отримуйте своєчасні приховані нагадування про наближення менструації.

Маленькі цілі по дорозі до вершин

Починайте кожен день, задавши три цілі: кількість кроків, кількість часу фізичної активності та рівень фізичної активності (від помірного до високого). HUAWEI Band 6 автоматично відстежуватиме ваш прогрес за допомогою яскравих, кольорових графіків. Отримуйте нагадування і повідомлення про досягнення цілей.

Зосередься на спорті, а про все інше подбає він

Оберіть будь-який з 96 режимів тренувань і відстежуйте частоту пульсу, кількість калорій і багато іншого. Усі ваші дані зберігають і аналізуються у вигляді зручних графіків, за допомогою яких можна відстежувати свій прогрес і задавати нові цілі.

Найкращий помічник в будь-яку хвилину

HUAWEI Band 6 – це не лише фітнес-трекер. За його допомогою ви зможете у більш ефективний спосіб взаємодіяти зі своїм телефоном. Переглядайте вхідні виклики та повідомлення, стежте за погодою, керуйте прослуховуванням музики або робіть фото за допомогою камери телефону – усе це на вашому зап’ястку.

Оставить отзыв

Напишите отзыв

Похожие товары

▲